Schepen van Doeksen > Schepen niet meer in dienst van Doeksen
Friesland - 1956
Wim Vink:
Cees, bedankt voor deze uitgebreide aanvulling.
Vriend:
Leuk om eens een foto van de binnenkant van het schip te zien. Volgens mij de eerste die ik zie. Zijn er foto's van het interieur in de Doeksen tijd van het schip?
Wim Vink:
--- Citaat van: Vriend op 14 juli 2009, 22:36:50 ---Leuk om eens een foto van de binnenkant van het schip te zien. Volgens mij de eerste die ik zie. Zijn er foto's van het interieur in de Doeksen tijd van het schip?
--- Einde van citaat ---
Die zijn al eens eerder in dit topic geplaatst, maar zijn nu niet zichtbaar.
Door de verhuizing van dit forum naar een andere provider, waarbij de domeinnaam nog niet is meeverhuisd, werken de links naar die foto's niet.
De webmaster is bezig met de verhuizing van de domeinnaam.
Tot die tijd moeten we geduld hebben.
natureboy:
@Vriend, ik zal eens even in het fotoarchief van het behouden Huys kijken, daar bevinden zich nogal wat opnamen van het interieur van de Friesland(1). Even geduld nog.
Pieter
arthur:
Deze foto uit 1957, toont de Friesland MET zeildoek afgedichte gangboorden; ze vertrekt van haar toenmalige (houten) steiger in de Nieuwe Willemshaven
Navigatie
[0] Berichtenindex
[#] Volgende pagina
[*] Vorige pagina
Naar de volledige versie