Schepen van Doeksen > Schepen niet meer in dienst van Doeksen

Midsland

<< < (173/174) > >>

Christian:
"En er zijn dagen dat ik je vergeet"

...maar niet op 24 april! Het was 14.20 uur toen ze vier jaar geleden voor de laatste keer de aanlegsteiger in Harlingen passeerde.

‘De oversteek van Harlingen naar Terschelling’ is een mooi fragment over hoe het was en het onvergetelijke geluid.
De motor draait op volle toeren, maar slechts twee minuten, daarna heb je het gehaald, voor de rest van de reis heeft de film helaas  - een geluidsstoring  :)

https://www.openbeelden.nl/media/1027091/Overtocht_van_Harlingen_naar_Terschelling

asjemenou_loeki_midsland:
Thanks voor de prachtig filmpje! Good old times 8 jaar geleden! Koegelwieck ook nog mooi op z'n vertrouwde oude plaats.  8)

'T voelt veel korter geleden dan 4 jaar geleden toen die naar Griekenland ging.

Christian:
Cameo Optreden

[Opmerking: Ik plaats geen directe link naar de video in kwestie omdat de auteur van deze voornamelijk een heel ander onderwerp  behandelt.
Toch vind ik mijn geheel toevallige vondst te grappig om niet te vermelden. De forumbeheerder mag gerust een link in het bericht zetten als hij dat vindt.]

Jullie kennen het fenomeen, waarbij een ster volledig verrassend voor een paar seconden in een film verschijnt, ook al heeft de plot er niets mee te maken.

De video “The Horrific Sinking of the MV Explorer” op het YT-kanaal Oceanliner Designs laat zien welke gevaren de Zuidpool voor de scheepvaart oplevert. Een fragment tussen min 9:08 – 9:19 zorgt echter voor enige verwarring, wanneer plotseling een autoveerboot zich onverbiddelijk een weg baant door het ijs. Dit is een interessant voorbeeld van de suggestieve kracht van beelden: Kijkers die het schip niet kennen, moeten aannemen dat het een bevoorradingsschip is op weg naar Elephant Island, wel met een ongebruikelijk aantal auto's aan boord voor deze regio... Kortom, hij deed mij van verbazing kapseizen: Het is namelijk het MS MIDSLAND dat er plotseling door zijn video reist!

Maar wie weet: Het toeval wil dat hij een schip laat zien dat de reputatie heeft zonder problemen naar het einde van de wereld te kunnen varen en weer terug :)

Ik stond op het punt om hem een commentaar te schrijven. Maar dat is overbodig, want MIDSLAND is zo beroemd dat meerdere kijkers vóór mij hem al op deze blunder hebben gewezen dat hij toch een fout heeft gemaakt wat het vaargebied betreft.


asjemenou_loeki_midsland:
Dank je! Ik heb de video op youtube gevonden! Mooi!

L.Noorman:
Hey Christian! Ik heb de video ook gevonden, ik plaats de link hier even. Het is een leuk kanaal dat zeker gezien mag worden!

https://youtube.com/watch?v=ZDfDKeVeQSA&t=702s&pp=ygUnVGhlIEhvcnJpZmljIFNpbmtpbmcgb2YgdGhlIE1WIEV4cGxvcmVy

Navigatie

[0] Berichtenindex

[#] Volgende pagina

[*] Vorige pagina

Naar de volledige versie