Schepen van Doeksen > Huidige vloot van Doeksen
Vlieland
PiebeJanMan:
Prachtige foto's weer Jeroen!
Die foto's waar de weerspiegeling in het water zo duidelijk en mooi is, had ik zelf uitgesneden met de horizon op 1/3e vanaf boven, zodat je mooi de weerspiegeling benadrukt.
Vriend:
Bedankt voor de tip Redmer! Ik heb twee foto's uitgesneden waardoor er in verhouding minder lucht en meer water/weerspiegeling is. Het zijn twee foto's uit de eerdere serie. Vooral het effect bij de tweede foto vind ik verrassend.
Foto's: © Jeroen Vriend
willem boot:
Jeroen, uitsnede foto Vlieland 3/4 SB vooruit geeft een aardig effect. Vlieland aan de steiger is voor mij wat minder, omdat juist het effect van de wijdsheid van de Wadden sterk ontbreekt.
willem boot:
Duidelijk nadeel van de duck tails: hij graaft zich achteruit draaiend vast. Mooie foto's. Daar word ik nu blij van.
PiebeJanMan:
Zojuist 19,4 knopen als snelheid van de Vlieland op de AIS... Wind en stroom mee, maar blijft 'knap'!
Navigatie
[0] Berichtenindex
[#] Volgende pagina
[*] Vorige pagina
Naar de volledige versie